Extrémní nárůst firemních bankrotů o 59% !!!

    Domů » Blog » Extrémní nárůst firemních bankrotů o 59% !!!

Nejvíce firemních bankrotů od platnosti insolvenčního zákonu za měsíc únor 2012, extrémní nárůst o 59% v meziročním srovnání !!! 287 bankrotů firem za měsíc únor 2012 !

Firemní bankroty na historickém maximu, za měsíc únor 2012 bylo vyhlášeno 287 bankrotů firem. S údaji od roku 2008, kdy začal platit nový insolvenční zákon je to NEJVÍCE firemních bankrotů v ČR. Z toho vyplývá NÁRŮST o 25% (o 58 případů více), ale také extrémní nárůst bankrotů fyzických osob – podnikatelů, zde je neuvěřitelný nárůst o 56% !!! V únoru podalo celkem 657 firem návrh na bankrot, což je opět nejvyšší počet v historii sledovaného období platnosti insolvenčního zákonu. V meziročním srovnání je tak nárůst o 59% (o 243 případů více) !!!
Nejvíce bankrotů je vyhlášeno v Moravskoslezském kraji (63 případů) a v Praze (43 případů). Nejméně bankrotů je v Karlovarském kraji (4 případy).
Co z toho vyplývá ?  Že v nadcházejících měsících se dá velmi reálně očekávat nárůst firemních bankrotů oproti loňskému roku !
Zdroj: CCB – Czech Credit Bureau
My v Zenronu věříme, že včasnou identifikací konkrétních problémů uvnitř firmy, se dá reálně zabránit velkým ztrátám, osobním problémům, exekucím, insolvencím a případným bankrotům a soudním řízením. Proto nás IHNED konktaktujte a MY VÁM POMŮŽEME IDENTIFIKOVAT VÁŠ PROBLÉM A NAVRHNEME VÁM KONKRÉTNÍ INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ. Není čas, ztrácet čas !
Sdílet:
>