Kdo má CASH je KING aneb pojďte si pro finanční kapitál do Anglie

    Domů » Blog » Kdo má CASH je KING aneb pojďte si pro finanční kapitál do Anglie

Kdo má CASH je KING aneb pojďte si pro finanční kapitál do Anglie
Každý moc dobře ví, že “The Cash is King”, prostě, kdo má “keš peníze je král”… Každý z nás ví, že business potřebuje cash peníze k růstu. Proto podnikatelé hledají v různých českých vodách, různé zdroje pro své financování. Nehledejte, pojďte s námi společně pro finanční kapitál…

Každý moc dobře ví, že “The Cash is King”, prostě, kdo má keš peníze je král… Každý z nás ví, že business potřebuje cash peníze k růstu. Proto podnikatelé hledají finanční kapitál v různých i českých vodách. Za 20 let zkušeností v obchodní sféře, modelování businessu a desítkách úspěšných exitů, Vám předkládáme více než cennou informaci, kde a jak se dá se ZENRONem oslovit, skutečné a reálné investory, kteří kromě investice do Vašeho businessu získají další výhody od státu, včetně těch daňových. Kde jsou takový investoři ? Ve Velké Británii, protože tam si uvědomili, že business, inovace a středně malí podnikatelé jsou tím skutečným motorem ekonomiky. Připravte se na pořádný business Neztrácejte čas v ČESKU. Pojďte s námi tam, kde Váš investiční záměr bude mít zelenou !

Zenron se o Vás postará ! Kompletní zpracování dokumentace, business planu, distribuce akciíí, založení & správa investičního “fondu”, podmínky & jednání s konkrétními investory, účetní, daňová, právní správa, vše pro Váš business, jednoznačně zacíleno na VÝSLEDEK = KAPITÁL PRO VÁŠ BUSINESS !

Více o ZENRON UK EIS zde

Tuto prezentaci ZDARMA pro Vás připravili členové našeho Zenron týmu:

Založte si společnost v Anglii TEĎ :

Pište nám na: invest@zenron.cz

Sdílet:

Leave A Comment

>