Založení firmy v Anglii, podnikání v Anglii od 19,-Kč na DEN.Firmy v Irsku

První v ČR s profesionální správou firem v Anglii.

Jestliže již podnikáte v ČR a jste znechuceni byrokracií, zákony a přístupem úředníků k podnikatelům, máme pro vás dobrou zprávu. Už to nemusíte snášet… Jednoduše můžete získat odstup a pozici zahraničního investora v ČR.

Možná Velká Británie proslula jako země, kde v podstatě konstantně prší, zato byznysu svítí na Ostrovech slunce. Měsíčně tu vznikne zhruba třicet tisíc nových společností, mezi cizinci je vůbec nejpopulárnější, ostatně také v zahraničí budete působit s Ltd. o poznání lépe než s českým s.r.o.

“Velká Británie – UK je celosvětově respektovanou jurisdikcí. Je velmi oblíbená pro své jasné právní podmínky, nízkou byrokracii, přehledné struktury daňového plánování, profesionální obchodní, holdingové a trustové struktury a respektovaná s vysokou úrovní a dostupností bankovnictví a kapitálového trhu.”

 

Řekněte založení britské Ltd společnosti : „Yes!”

Jsme jediný poskytovatel služeb v ČR a na Slovensku s vlastní kanceláří, zázemím a týmem v Londýně v Anglii

 

21 DŮVODŮ PROČ PODNIKAT PROSTŘEDNICTVÍM ANGLICKÉ SPOLEČNOSTI:

POSÍLENÍ IMAGE A POSTAVENÍ

V očích vašich klientů nabudete prestiž a image britské společnosti. Což posílí vaše současné vztahy, a také vytvoří platformu pro nové klienty a ideální podmínky pro růst do zahraničí.

 

PÉČE A VSTŘÍCNOST

Získáte péči a vstřícnost úředníků Jejího Veličenstva, kteří se k vám jako k podnikateli skutečně budou chovat. Nemusíte mít ve svém rodokmenu nějakého toho pradědečka s „von“. I bez modré krve k vám mají úctu, protože si uvědomují, že vy jste ti, kteří přispívají na jejich výplaty. Přitom české úřady vůči vaší britské společnosti nemají žádnou pravomoc.

 

VÍCE ČASU NA ŽIVOT

Díky ulehčení administrativní a daňové agendy získáte více času na váš byznys i osobní život. Podnikat jste začali právě proto, abyste získali svobodu a stali se pány svého času. Úspěch přez noc trvá přibližně 10 LET.

 

JEDNOZNAČNOST A PŘESNOST

Získáte snadnější a opravdu jednoznačné postupy v povinnostech vůči státu. Protože koho by bavil vytrvalostní běh od přepážky k přepážce, protože: „No, to musíte s tímhle formulářem ke kolegyni. Ale ta je tu jenom každou středu po prvním podzimním úplňku.“ Většinu agendy lze navíc zvládat i v elektronické podobě, zbavíte se skladu s papíry. Zrušte papírnictví a začněte skutečně podnikat.

 

OCHRANA MAJETKU

Při správném počátečním nastavení si ochráníte soukromí, společnost, majetek i rodinu.

 

OMEZENÍ RIZIK

Snížíte riziko poškození vaší společnosti a majetku třetí stranou. Neštěstí nechodí po horách, chodí totiž po lidech. A když náhodou ne, rád mu někdo ochotný z vašich fanoušků ukáže cestu.

 

KNOW-HOW V BEZPEČÍ

Vaše know-how a značka budou skutečně v bezpečí.

 

VÍCE ČASU NA ÚČETNICTVÍ

Daňové přiznání budete podávat až po 12 měsících účetního roku.Daň z příjmu právnických osob budete odvádět až 9 měsíců po skončení účetního roku.

 

ÚROK Z POSKYTNUTÝCH PROSTŘEDKŮ

Jestliže vaše nová společnost Ltd. zaplatí daň dříve, než musí, neboť jste v poslušnosti ohledně dodržování termínů vycvičeni českým právním řádem tak dokonale, že svému psovi můžete jít vzorným příkladem, finanční úřad vaší firmě uhradí úrok z poskytnutých prostředků před termínem.

 

VYŠŠÍ LIMIT PRO REGISTRACI K DPH

Povinnost registrovat vaši firmu k DPH máte až od hranice obratu 83 000 GBP, přičemž se diskutuje o navýšení dokonce až na 125 000 GBP (což jsou zhruba 4 miliony korun).

 

NASTAVENÍ ÚČETNICTVÍ DPH

Finančnímu úřadu můžete odvádět až ze zaplacených faktur, záleží na nastavení účetnictví. U nás nejčerstvěji zákonodárci podobnou možnost smetli ze stolu v roce 2014. Podnikatelé jsou zřejmě v podezření, že si obvykle doma peníze tisknou a bankovkami běžně připalují

 

ZAMEZENÍ DVOJÍHO ZDANĚNÍ

Velká Británie má smlouvy o zamezení dvojího zdanění s mnoha státy včetně ČR!

STABILITA Velká Británie je celosvětově vnímána jako jediný stabilní článek v rámci celé Evropy. Nenaplnily se ani černé scénáře pesimistů po BREXITU.

 

STABILNÍ MĚNA

Získáte silnou a stabilní měnu, britskou libru.

 

ŠVARCSYSTÉM

Pokud máte obavy ze Švarcsystému a politického směrování v ČR v dalších letech, britská Ltd. Vám poskytne ochranná křídla.

 

PODPORA

Velká Británie podporuje (!) malé a střední podnikatele, vytváří jim podmínky pro snadné podnikání.

 

BANKOVNÍ ÚČTY KDEKOLIV NA SVĚTĚ

Možnost založení bankovního účtu v ČR nebo ve Velké Británii v libovolné měně nebo účtu v OFFSHORE destinaci.

 

NESKLÁDÁTE ZÁKLADNÍ KAPITÁL

Nemusíte skládat základní kapitál. V praxi jeho hodnota tak či tak rozhodně mnohdy neodpovídá hodnotě při založení společnosti.

 

OCHRANA PŘED ZABLOKOVÁNÍM VAŠEHO MAJETKU

Účinný nástroj nejen proti exekutorům, vymáhání evropským platebním příkazem je časově i finančně náročné. Váš příjem zůstane nedotknutelný!

 

REZIDENTURA V ANGLII

Pokud se rozhodnete stát zaměstnancem své Ltd ve Velké Británii, což, pozor, rozhodně není povinné, budete také hradit odvody v UK. To současně znamená, že i důchod se vám může načítat zde, tedy u Jejího Veličenstva. S tímto krokem pak souvisí nezbytné získání NIN.

 

Anglie je zkrátka k podnikání naprosto ideální !

Jak být o krok napřed v době koronavirové?

Zjistěte která právní forma je pro vás ta nejvhodnější
přehled právních forem v anglii a srovnání s čr

 

PODNIKÁNÍ PROSTŘEDNICTVÍM ANGLICKÉ FIRMY JE VHODNÉ PRO PODNIKATELE KTERÝ

 • Obchoduje se zbožím či službami v rámci EU.
 • Vlastní internetový portál.
 • Je freelancer, který se zabývá affiliate propagací. Nebo marketingem.
 • Patří mezi info podnikatele.
 • Z jiného soudku, má na vizitce napsáno programátor.
 • Jeho klienti klepou na dveře IT společnosti nebo poptávají služby designéra.
 • Pro podnikatele kteří připravují startup.

Jak podnikání prostřednictvím Anglické společnosti již pomohlo českým podnikatelům

ZJEDNODUŠTE SI ŽIVOT, PODNIKEJTE PROSTŘEDNICTVÍM ANGLICKÉ LTD

Založení společnosti Ltd. Private Company Limited by Shares do 2 dnů

Sídlo na 12 měsíců na exkluzivním místě v centru Londýna, moderní office park v místě sídla je možný pronájem zasedací místnosti 1500,-Kč / hod. moderní prezentační technika Registraci k DPH (musíte doložit veškeré dokumenty které si FÚ vyžádá )

 

V ceně :

 • přeposílka pošty z úřadů, soudů, justicí, finančního úřadu (neobsahuje normální poštu)
 • Veškeré registrační poplatky státu, vyplnění a podání všech potřebných dokumentů
 • Obdržíte certifikát o založení společnosti obdržíte zakládací dokumentace a stanovy společnosti
 • Otevření účtu v Anglii / komplet vč. embosované debetní karty(Visa, MasterCard), Internetové atelefonní bankovnictví, šeková knížka, služby osobního bankéře,kompletní balíček služeb
  Korporátní daň je v Anglii 20%
  DPH má dvě sazby , 20% základní a sníženou na vybrané služby a produkty 5%
 • Smlouvy o zamezení dvojího zdanění ANO
  Daňové sazby z dividend, úroků a licenčních poplatků jsou většinou 5% daň z dividend pro ty společnosti, které vlastní více než 25% akcií společnosti ve Velké Británii, 15% daň z dividend ve všech ostatních případech.
 • Vedení účetnictví je nezbytné, podávání daňových přiznání je nutné.
 • Audit není povinné.Anonymita a soukromí: Informace o ředitelích a akcionářích je veřejně dostupné v obchodním rejstříku.

Získejte založení společnosti, sídlo firmy a přeposílání úřední pošty za pouhých 27,-kč denně zvýšíte vaši prestiž, dosáhnete na nový trh a vstoupíte do nového roku s vyhlídkami na lepší zítřky.

„Životní úspěch nezávisí na podmínkách, které máme, ZÁVISÍ na rozhodnutích.“ ………….

Pro sídla společností poskytujeme pouze prestižní a likvidní adresy které podpoří a zvýší kredibilitu Vaší společnosti. Pokud hledáte založení společnosti a sídlo témeř zadarmo obraťte se na jinou „firmu“ která Vám poskytne sídlo v bytě, zároveň tak na sebe strhnete pozornost místních úřadů, finančního úřadu a policie kteří pečlivě střeží pokoutné adresy a veškerou činnost firem které se na těchto adresách nachází. Neumíte anglicky ? žádný problém, s námi získáte také roční správu společnosti a zastupování na úřadech.

Jsme certifikováni money laundering regulation
Profesní odpovědnost společnosti £ 10 000 000

Proč my?

Protože jsme profesionálové, vše co doporučujeme, máme ověřeno v praxi

Respektujeme vaše možnosti, soukromí a zachování mlčenlivosti

Zaručujeme privátní přístup

Jsme podnikatelé a především lidé jako vy

Zřízení organizační složky v České republice

Poskytujeme zřízení organizační složky zahraniční společnosti a udělení souhlasu s umístěním sídla organizační složky v České republice (Praze). Našim klientům nabízíme plný servis při zřízení organizační složky na území České republiky zahrnující vyřízení všech nutných administrativních kroků na úřadech, u notáře a rejstříkovém soudu vč. poskytnutí adresy sídla. Založení organizační složky je levnější, rychlejší a následující fungování efektivnější oproti zakládání dceřiné společnosti na území České republiky. Zjistěte podrobnosti o podnikání zahraničních osob v České republice,

 

Daňový systém ve Velké Británii

Nerezidentní společnosti, které jsou řízeny a kontrolovány z místa mimo území Velké Británie a jejichž příjmy nepocházejí z britských zdrojů jsou osvobozeny od britského zdanění. Níže uvedené daňové sazby (tax rate) platí pro Velkou Británii (tedy Anglie, Wales a Skotsko). V Severním Irsku existují některé výjimky. Spojené království Velké Británie a Severního Irska (dále UK) je zemí s relativně nízkou mírou zdanění ve srovnání s průměrem EU. Mezi největší výhody systému patří různé daňové úlevy (tax relief) a nízké odvody zaměstnavatele na sociální a zdravotní pojištění. Osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) a také partneři v podniku musí podat daňové přiznání (tax return) za uplynulý finanční rok (1. dubna až 31. března) nejpozději do 30. září (papírově) nebo do 31. ledna (elektronicky). Nedodržení termínu se trestá pokutou ve výši 100 GBP. Daně a odvody na sociální a zdravotní pojištění vybírá vládní úřad HM Revenue & Customs (HMRC).

Daňový základ (Tax Base) – Podniky registrované v UK a občané s trvalým pobytem v UK (tax domiciled residents) zde zdaňují celosvětové zisky a příjmy. Podniky registrované mimo území UK a občané s trvalým pobytem mimo území UK (non-domiciled residents) zde platí pouze daň ze zisku a příjmu vzniklého na území UK. Zahraniční příjem britských daňových rezidentů je plně zdanitelný v místě vzniku a daň zaplacená v zahraničí se odečítá od daňového základu v UK. Toto umožňují smlouvy o zamezení dvojího zdanění (double taxation), které UK uzavřela s téměř stovkou zemí. Některé podniky v UK však mohou být řízeny a spravovány ze zahraničí, i když tu nemají žádnou přítomnost ani činnost. Tyto podniky mohou být posuzovány jako rezidentní mimo území UK, a to kvůli příslušné smlouvě o zamezení dvojího zdanění. Podniky registrované mimo UK zde mohou být považovány za rezidentní, pokud jsou z UK řízeny. Takový statut by však vyžadoval větší přítomnost v UK než jen ve formě pobočky, která zdaňuje pouze zisky vzniklé na území UK.

Společnost Ltd.Plc musí předkládat účetní výkazy, výroční zprávy, daňová přiznání. Sazba daně z příjmu právnických osob je 21-28%. DPH – Základní (od 1.4.2011) je 20%. S ČR je podepsána dohoda o zamezení dvojího zdanění. Audit – je nepovinný při splnění následujících kritérií : obrat je nižší než 5,6 mil. GBP, aktiva menší než 2,8 mil. GBP.

Registrace k DPH je povinná pokud obrat zdanitelného plnění překročí limit ve výši 83.000 GBP v předchozích 12 měsících nebo pokud existují objektivní důvody se domnívat, že v následujících 30 dnech překročí obrat zdanitelného plnění daný limit. Registrace při obratu nižším než 83.000 GBP je dobrovolná.

 • Akci na majitele (doručitele) nejsou povoleny.
 • Srážkové daně: výplata dividend není zatížena.
 • Velká Británie – základní info (wiki)

EIS ( Enterprise Investment Scheme ) ( Investiční schéma pro podnikatele) je navrženo tak, aby menší obchodní společnosti s vyšším rizikem investice mohli získat finanční prostředky – Investici tím, že se nabízí celá řada daňových úlev pro potencionální investory, kteří si zakoupí nové akcie v těchto společnostech. Investiční projekty jsou jen na území Anglie, Walesu.

 

Celou strukturu EIS lze rozdělit do několika fází

 1. Konzultace – proveditelnost záměru
 2. Společnost, nositel a poskytovatel investiční příležitosti-pobídky (kompletní.správa vč. vyřízení povolení EIS od úřadů)
 3. Je potřeba mít zpracován jasný Business plán dle vyžadovaných kritérií, kompletní Business plan Vám můžeme zpracovat)
 4. Zastupování a aktivní distribuce Vašich akcií – investiční pobídky investorům (provize ve výši: 8% do 1.mil. GPB, 5% nad 1.mil. GPB)

“Pro lepší zítřky”

Zavolejte nám, nebo napište

Addesa: Benešovská 34, Praha 10, 101 00
Česká republika

Otevřeno: Po - Pá 8:30 - 17:00

Sjednejte si termín schůzky

Než učiníte definitivní rozhodnutí které bude mít dopad na vaše podnikání a život, investujte hodinu vašeho času.

Potkejme se nad šálkem kávy, na konzultaci u nás. Po té budete moci vykročit, bez mylných domněnek a očekávání.

  >