Podnikání v ČR rok 2011 – připomíná Vám to něco ?

    Domů » Blog » Podnikání v ČR rok 2011 – připomíná Vám to něco ?

Znáte to, blíží se 10 den v měsíci, výplaty. Na pokladně leží sám “národní buditel František Palacký”. Vaši dlužníci jsou momentálně nedostupní a máte je kontaktovat později “snad se budou cítit lépe”. Z banky Vám došel již druhý “Liebesbrief” slečna něžně upozorňuje na nedorozumění v již měsíčním zdržení splátky a do toho ten dnešní “plaťák” od věřitele který již neměl tak pevné nervy jako Vy.

Ať už podnikáte ve stavebnictví, dopravě, stravovacím provozu či jiném “charitativním spolku” tento scénář se v ČR opakuje čím dál častěji. Poslední “mony” jste na doporučení marketingového “guru” vložili do reklamní kampaně která Vám měla zajistit “hafol” objednávek, ovšem z očekávaného “hafolu” Vám došla setina a jste na celé akci rázem v mínusu… POZOR den nekončí, asistentka Vám nese výzvu z “berňáku” s termínem kontroly na daň z přidané hodnoty…

Pokud Vám Výše uvedené něco připomíná a Vaše podnikání není v dobré kondici a vykazuje záporný výsledek, nečekejte a začněte jednat. V roce 2012 vstoupí v zákon odpovědnost jednatele za dluhy společnosti. Parlament ČR již schválil vládní návrh zákona o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim. Návrh zákona čeká jen na podpis prezidenta.

Kontaktujte nás, domluvte si osobní konzultaci s krizovým manažerem. Řekneme Vám pravdu do očí, neslibujeme nereálné. Pokud klienti dokáží přijít včas, zajistíme jim klidnější budoucnost bez návštěv exekutorů a místenek u soudních stání.

Volejte 222 703 205

Ve službě express do 48. hod provádíme :
Odkup firem
Převod zadlužené společnosti

Jsme zde pro Vás, ZENRON Consulting

Sdílet:
>