Mezigenerační transfer firem

    Domů » Mezigenerační transfer firem

„Podle zprávy švýcarské banky UBS dojde do roku 2040 k největšímu mezigeneračnímu transferu majetku. První generace českých zakladatelů firem odchází a jejich rodiny se do této situace dostávají vůbec poprvé“, říká spoluzakladatelka společnosti Zenron Jana Emma Spodniaková. Jsou české firmy na takovou změnu připravené?

Podle statistik nemá až 70 % českých rodinných firem žádný plán na generační výměnu. Řada z nich se pak dostává do nepříjemných až velmi vážných situací. „Setkali jsme se i s rodinou, která zůstala bez majetku doslova ze dne na den“, vzpomíná ředitel společnosti David Malcovský.
Velkou výhodou je, že na předání rodinné firmy se můžete připravit dopředu a zajistit tak její plynulé pokračování. Poslechněte si tuto epizodu a udělejte první krok k ochraně svého majetku včas.

POSLECHNĚTE SI CELÝ PODCAST

Použijte přehrávač přímo v prohlížeči

Poslouchejte přímo ve vašem zařízení

Stáhněte si zdarma check-list: 13 klíčových otázek pro přípravu na mezigenerační transfer
.

Není důležité, co bylo, ale to, co teprve bude! Vaše budoucnost se bude odvíjet od kroků, které učiníte nyní. Dnes je ten den na správné rozhodnutí, které rozhodne o tom, jestli z krize vyjdete jako poražený, poškozený anebo jako vítěz.

Pomůžeme Vám s mezigeneračním předáním firmy pomocí majetkového plánu. Sjednejte si termín schůzky

S námi obstojíte!

    >