Podcasty

Podcast, ve kterém ostříme 22 let zkušeností v podnikání na mezinárodní úrovni.

Příležitosti a rizika, podnikatelský úspěch či neúspěch. To jsou misky vah, na kterých s našimi klienty úspěšně balancujeme už řadu let. Za tu dobu jsme viděli mnoho příběhů a nasbírali spoustu zkušeností jak na českém, tak mezinárodním trhu. Poslechněte si je v našem podcastu a otevřete nové obzory i vašemu podnikání.

NEJNOVĚJŠÍ EPIZODY

Zenron podcast - De-offshorizace, zpětná letenka pro majetek a investice
11.12.2020

De-offshorizace, zpětná letenka pro majetek a investice

Jak si vybrat spolehlivého partnera ve věci holdingových a daňových struktur? To je otázka, kterou řeší stále více firem. Mezinárodní instituce, jako OECD vydávají desítky nových předpisů ročně, které je nutné sledovat a přizpůsobovat podle nich svůj byznys. Je pro vás podnikání v zahraničí stále výhodné?

Zenron podcast - Offshore společnosti a holdingové struktury
11.12.2020

Offshore společnosti a holdingové struktury

Když se řekne daňový ráj, vybaví se vám pláže, vlny a nohy v houpací síti? Každá mince má však dvě strany. Věděli jste třeba, že vedle daňových rájů existují země s takzvanými škodlivými daňovými režimy? Jak by se situace změnila, kdyby měly všechny země stejnou daňovou sazbu?

Zenron podcast Jak na dvojí občanství, druhý pas
19.11.2020

Jak na dvojí občanství, druhý pas 

 

Jaké výhody přináší dvojí občanství? Kolik druhý pas vůbec stojí a podle čeho si jej vybrat? Existuje mnoho možností a je snadné se v nich ztrácet. My máme v tomto oboru bohaté zkušenosti, se kterými se s vámi rádi podělíme.

Zenron byznys podcast Rozložení rizik v podnikání a právní ochrana majetku
19.11.2020

Rozložení rizik v podnikání a právní ochrana majetku

Rizika spojená s podnikáním existovala vždy, na tom se nic nezmění. Zvládáte řízení podnikatelských rizik, nebo rizika řídí vás? Jaké nástroje existují k ochraně vašeho podnikání? Pojďme si projít některé informace spojené s minimalizací podnikatelských rizik a ochranou majetku.

Zenron byznys podcast
16.10.2020

Mezigenerační transfer firem

Předání rodinné firmy druhé generaci přežije méně než třetina firem. Přechodem na třetí a čtvrtou zanikne ještě mnoho dalších. Chcete být mezi těmi, kteří své podnikání úspěšně předají dalšímu pokolení? Poslechněte si první epizodu našeho podcastu a zjistěte, jak na to.

16.09.2020

Restart podnikání aneb jak obstát v krizi

Ovlivnila současná ekonomická situace vaše podnikání? Přemýšlíte, jak dál? Pojďme se pobavit o tom, jak restartovat svůj byznys a obstát v jakékoliv krizi.
Poslouchat můžete přímo tady na webu anebo začněte odebírat své oblíbené podcasty a uvidíte je vždy na prvním místě

Není důležité, co bylo, ale to, co teprve bude! Vaše budoucnost se bude odvíjet od kroků, které učiníte nyní. Dnes je ten den na správné rozhodnutí, které rozhodne o tom, jestli z krize vyjdete jako poražený, poškozený anebo jako vítěz.

Rezervujte si termín konzultace telefonicky nebo online pomocí formuláře níže.

S námi obstojíte!

    >