Podnikáte nebo papírujete ? Anglická firma Vás zbaví byrokracie

    Domů » Blog » Podnikáte nebo papírujete ? Anglická firma Vás zbaví byrokracie

Podnikáte již nějakou dobu a vzpomínáte na to, jak jste kdysi s podnikáním začínali a s jakými ideály? Většina podnikatelů si představuje, že bude dělat dobře to, co je předmětem jejich podnikání, a za dobře vykonanou práci bude dostávat adekvátní odměnu. Z toho bude státu odvádět patřičný podíl ve formě daní, sociálního a zdravotního pojištění, popřípadě bude vytvářet nová pracovní místa a všichni, včetně úřadů, budou spokojeni. Málokdo však na začátku podnikání tuší, jak odlišná je od této představy česká realita.

Od úřadů nečekejte podporu

Domnívali jste se, že vám úředníci budou všemožně nápomocni při zakládání firmy a vyřizování související agendy? Taková praxe v České republice rozhodně není. Úředníci jsou k problémům podnikatelů lhostejní a na chyby vás nejen neupozorní, ale ani vám správně neporadí, maximálně vám udělí pokutu za nesprávný postup nebo nesplněnou povinnost. Povinností podnikatelů je mnoho, jejich stručný a jasný souhrn nikde nenajdete, a práv mají soukromníci minimum. Pak není divu, když podnikatelé zavalení papíry a ničení přebujelou byrokracií podnikání opouštějí nebo se snaží zákony obejít. Lze tuto situaci vyřešit legitimním způsobem? Ano – založte si firmu v Anglii a zbavte se byrokracie, která rozvoj Vašeho podniku brzdí.

Podnikejte prostřednictvím anglické společnosti

Proč byste měli založit firmu právě v Anglii a obchodovat s její pomocí ? Anglie si podnikatelů váží a nabízí jim mnoho výhod. To především naprosto jasné právní podmínky pro podnikání, minimální byrokracie, přehledný daňový systém, vyspělé a dostupné bankovnictví i kapitálový trh. Anglické firmy mají ve světě jméno a jsou respektovanými a vysoce ceněnými partnery. Budete-li podnikat prostřednictvím anglické společnosti, bude úspěšnější a jednodušší nejen vaše podnikání, ale i osobní život. Založení anglické firmy je rychlé, do 24 hod můžete začít vystavovat Vaše první faktury.

Co získáte založením firmy v Anglii?

Angličtí úředníci se k vám budou chovat vstřícně a budou o vás pečovat, protože Anglie si podnikatelů skutečně váží. Nebudete spadat pod pravomoc českých úřadů a vaše administrativa i daňové záležitosti budou mnohem snadnější, navíc většinu je možno vyřizovat elektronicky. Jistota stabilní měny, britské libry, přispěje k vašemu pocitu jistoty. Nebudete skládat základní kapitál, vaše příjmy budou chráněny např. proti exekutorům a také proti dvojímu zdanění. V bezpečí bude nejen váš majetek, ale i soukromí. I v daňové oblasti nabízí Anglie mnoho výhod – a vše bez zbytečného papírování. Nemáte pocit, že právě společnost v Anglii bude to pravé pro vaše podnikání ?

Sdílet:

Leave A Comment

>