Ochrana před blokací majetku pro podnikatele

    Domů » Služby » Ochrana před blokací majetku pro podnikatele

Exekutor do domu, hůl do ruky?

Máme lepší řešení, které dokáže ochránit váš majetek, a vy můžete v klidu podnikat

Možná právě i u vašich dveří zvoní exekutor. Tato nepříjemná návštěva se může postarat o Váš pád v osobním i profesním životě.

Je jen na Vás, jestli mu to dovolíte. Pokud na Vás v ČR číhá exekutor, tak nemůžete disponovat vlastním bankovním účtem, ani obchodním podílem ve společnosti. Protože exekutor může rázem zmrazit obojí.

 

Řešení existuje.

Dokážete si představit, že můžete podnikat a chapadla exekutorského úřadu na váš příjem nedosáhnou ? I vy můžete získat prostor pro podnikání a důstojný život

Do exekuce se můžete dostat, než byste řekli: „Exekuce” Moc exekutorů je totiž dalekosáhlá. Práva, která mají u nás, v srdci Evropy, nemají ve světě obdoby. Českým i zahraničním právníkům zůstává rozum stát.

Možná jste si všimli, že z veřejně známých osobností se odvážil nahlas v médiích hovořit pouze Tomio Okamura. Ne nadarmo má tento pán kořeny v zemi ušlechtilých samurajských bojovníků.

Exekutor vám může obratem obstavit bankovní účet a sáhnout na plat. A to nejen vám. Vaše rodina, manžel nebo manželka, se v tomto problému ocitnou s vámi. Nikdo netouží ověřovat si slib od oltáře, právě tímto způsobem. V dnešní době se snadno dostanete do potíží, aniž byste dlužili vy osobně.

Naše stávající právní úprava umožňuje exekutorovi okamžitě zabavené věci odvézt. Ano můžete se bránit vylučovací žalobou. Proti rychlosti našich soudů je želva sprinter-rekordman.

Takové řízení může typicky trvat v řádech několika měsíců. V praxi mnoho lidí raději dluh zaplatí za skutečného dlužníka, aby ztrátě
svého majetku předešla.

Nemáte-li potřebné prostředky, budete se muset smířit s tím, že vaše vlastnictví si udělá dočasné prázdniny u exekutora. Dostat ho zpět může být mimořádně zdlouhavé.

Exekuce, žádná reklamace

V našich krajích především zásadně selhává kontrolní mechanismus. Exekutor by se měl sice řídit Občanským soudním řádem, nicméně jeho dodržování má na starosti opět Exekutorská komora.

Zcela tu chybí nezávislý kontrolní orgán. K exekuci se vyjadřují právníci, ochránci lidských práv (ombudsman) a zatím nedošlo k žádné změně. Situace a aktuální stav zákonů jsou takové, že pokud je u vás exekuce na mzdu, tak jediné, na co máte ze zákona nárok, je pouhých 6 178 Kč.

To je takzvaná nezabavitelná částka. Na jak dlouho? Měsíčně, ačkoli v dnešní době si s podobnou sumou sotva vystačíte. Srážky vás čekají ještě před výplatou mzdy. Necháváte-li si mzdu posílat na účet, který vám obstaví exekutor, tak máte smůlu. Nemusí Vám zůstat vůbec nic.

Exekutora vůbec nemusí zajímat, jaké prostředky se na zablokovaném účtu nacházejí.

Jak být o krok napřed v době koronavirové?

Exekuce a SJM – Společné jmění manželů

Podnikatelé jsou na tom biti ještě dále. Nemusíte ovšem ani před exekucí podcenit rozložení rizik v podnikání a strávit nejprve řadu bezesných nocí přemýšlením o tom, jak svoji chřadnoucí společnost zase postavit na nohy.

Ocitnete se v ní i bez toho, aby vám začaly zvolně přerůstat přes hlavu závazky vlastní. Nikoho nezajímá že Vám dluhy zůstaly jako památka např. na příbuzné. Zapomněla vám vaše drahá polovička sdělit, že má nějaké drobné finanční nesrovnalosti, které tak dlouho a tak úspěšně ignorovala, že už drobné nejsou ?

V tomto případě vám ani okamžité zúžení společného jmění manželů nepomůže, jestliže dluh vznikl před zápisem patřičné listiny toto upravující.

Také jste si možná mysleli, že jste odsouzeni k životu ve strachu, bez svobody. Pokud Vás napadlo že to vzdáte, a zaujmete strategii „mrtvý brouk”, tak si za chvíli ukážeme, že to může jít i jinak.

Ačkoli chcete podnikat, znáte svou hodnotu, umíte vydělávat peníze, není vám to v tomto státě umožněno. Pokud jste prošli insolvencí, konkurzem, máte to možná dokonce zákázáno.

Paradoxně se chcete finančně osvobodit, své závazky splatit a přitom vám to není dovoleno. Neproniknutelná hradba exekuce vás drží ve svých spárech.

Využili jsme zákonů ČR v jejich doslovném znění a sestavili způsob, jak ochránit podnikající občany, na které tísnivě dopadla ruka exekutora. Vyhněte se stresujícímu období tápání a nejistoty. S řešením od nás nebudete muset zažít ten potupný pocit když se nemůžete dostat k vlastním financím a ještě se stydíte před vlastní rodinou.

Získejte:

  • Nástroj na bezpečné podnikání a ochranu Vašich financí
  • Prostor a čas znovu se nadechnout a normálně podnikat i žít
  • Nástroj, který Vám umožní podnikat i při zákazu podnikání
  • Ochranu podnikání a vašeho obchodního podílu před exekucí
  • Pozici zahraničního investora

Pozor tato služba není pro lidi, kteří nejsou ochotni vzít zodpovědnost za vše co se jim v životě děje do svých rukou. Není pro lidi, kteří čekají že za ně někdo, něco udělá.

Když vám ochranu neposkytne váš vlastní stát, je potřeba poohlédnout se jinde. My jsme sestavili novou službu pro všechny ty, kteří se ocitli pod tlakem exekutorů.

Poskytujeme nástroj pro lidi, kteří neztratili naději, jsou pracovití a rozhodli se vykreslit si svou životní cestu sami. Jeden prohraný zápas není rozhodující pro skóre celého turnaje.

Proč my?

Protože jsme profesionálové, vše co doporučujeme, máme ověřeno v praxi

Respektujeme vaše možnosti, soukromí a zachování mlčenlivosti

Zaručujeme privátní přístup

Jsme podnikatelé a především lidé jako vy

Jsme certifikováni money laundering regulation
Profesní odpovědnost společnosti £ 10 000 000

Zavolejte nám, nebo napište

Addesa: Benešovská 34, Praha 10, 101 00
Česká republika

Otevřeno: Po - Pá 8:30 - 17:00

Sjednejte si termín schůzky

Než učiníte definitivní rozhodnutí které bude mít dopad na vaše podnikání a život, investujte hodinu vašeho času.

Potkejme se nad šálkem kávy, na konzultaci u nás. Po té budete moci vykročit, bez mylných domněnek a očekávání.

    >