Krizový management

V životě jsou chvíle, kdy se prostě nedaří. Znáte to přísloví, jednou jsi dole, jednou nahoře?

Tak je to i v podnikání. Pokud přijde špatný moment, jsme připraveni vám pomoci z vašich potíží.

Krize je stav nouze, ve které ve firmách klesá produkce a vznikají tak problémy. Platba nájmu nepočká, stejně jako další náklady firmy, ať už ve formě faktur nebo závazků vůči zaměstnancům. Jakmile přijdou dluhy, ještě stále nemusí být pozdě.

Pak jsme tu my. Přebereme řízení a jdeme s vámi bok po boku. Vedeme skupinu i jednotlivce k cíli. A to samé naučíme i vás.

Pokud vám chybí disciplína, jsme zde, abychom vás postavili na ty správné koleje a ukázali směr. Chybí vám motivace, najdeme ji. A pokud chybí i umění řízení, naučíme vás to.

Jsme tady, abychom vás nakopli a vedli kupředu.

Krizový management zabírá všude tam, kde majitelé ztrácí naději a nedokáží situaci zvládnout sami.

Dokážeme zkrotit zadluženost, špatnou náladu, lenost, toleranci i nespravedlnost. Nezůstávejte na to sami a pořiďte si nás.

Krizový management je akce pro odborníky.
Překonáme úskalí a vyvedeme vás ze dna zase nad hladinu

Nabízíme komplexní služby krizového managementu. Máme řadu zkušených manažerů pro naše klienty. Mají bohatou praxi a přesvědčivé manažerské výsledky. Dovedeme vám na dobu určitou nebo na předem dohodnutý projekt poskytnout zkušený profesionální tým, který vás vyvede z krizového období i složité situace. Nemáte-li dostatek zkušeností nebo sil, abyste to zvládli, jsme tu pro vás.

Musíte v krátké době realizovat složité změny či projekty?

Nastavení procesů:

 • Stanovíme cíle společnosti
 • Jmenujeme do funkce krizového manažera
 • Seznámíme se s celkovou situací
 • Vypracujeme krizový plán
 • Představíme plán všem zaměstnancům a zúčastněným
 • Povedeme společnost k danému cíli
 • Naučíme to i Vás
Rizika spojená s podnikáním existovala vždy, na tom se nic nezmění. Zvládáte řízení podnikatelských rizik, nebo rizika řídí vás? Jaké nástroje existují k ochraně vašeho podnikání? Otázek je jistě více. Pojďme se jim věnovat v našem podcastu.

PRŮBĚH SPOLUPRÁCE MANAGEMENTU

Převezmeme částečně (např. řízení obchodního oddělení, výroby apod.) či úplně řízení vaší firmy. Po skončení změny, projektu, krize či po vyhledání vhodného budoucího top manažera náš interim manažer opět předává vedení firmy majitelům či vyhledanému top manažerovi.

Po celou dobu interim managementu máte samozřejmě naprostý dohled nad činností našeho interim manažera a všechny strategické kroky, stejně jako stanovené úkoly a cíle průběžně schvalujete a kontrolujete.

Neúspěch a úspěch jsou dvě propojené nádoby, což nám ovšem zapomněli ve škole říci. Když jsme byli dětmi, nevadilo nám padat a znovu vstávat, jako dospělí se za to stydíme a mnohdy se bojíme říci si o pomoc, radu. Vaší hlavní devizou zůstává čas.

Pamatujte si, že přiznání chyby, neznamená slabost. Je to projev obrovské síly. A vy ji v sobě máte. Pomůžeme vám ji znovu objevit a získat to nejlepší ponaučení. Pod naším vedením se stanete vítězem.

Pomůžeme vám ozdravit vaše podnikání. Často se setkáváme s ostychem hovořit o problémech ve firmě. Ale jak bylo řečeno, přiznání problému, není projevem slabocha.

Jsme zde proto, abychom vám pomohli, nejsme soudci ani státní úředníci. Před těmi vás přicházíme chránit. Velký důraz klademe na otevřenost a poskytnutí veškerých informací. Jedině tak dokážeme zvolit tu nejpřínosnější cestu.

Budeme vám naslouchat, určíme kladné záporné stránky, odkryjeme hrozby i příležitosti a odhalíme vám vaši cestu i nový horizont, za kterým jít.

 

Zajistíme:

 • Optimalizace procesů
 • Optimalizaci nákladů
 • Optimalizaci cíků
 • Optimalizace marketingové strategie
 • Nastavíme systém controlingu
 • Konsolidaci
 • Revitalizaci
 • Ozdravení
 • Stabilizaci chodu společnosti

Neúspěch je žádaný průvodce všech vítězů. Úspěšní neúspěch doceňují, respektují a používají ke svému dalšímu rozvoji i růstu.

Není důležité, co bylo, ale to, co teprve bude! Vaše ještě nenarozená budoucnost se bude odvíjet od kroků, které učiníte nyní.

Proč my?

Protože jsme profesionálové, vše co doporučujeme, máme ověřeno v praxi

Respektujeme vaše možnosti, soukromí a zachování mlčenlivosti

Zaručujeme privátní přístup

Jsme podnikatelé a především lidé jako vy

Jsme certifikováni money laundering regulation
Profesní odpovědnost společnosti £ 10 000 000

Zavolejte nám, nebo napište

Addesa: Benešovská 34, Praha 10, 101 00
Česká republika

Otevřeno: Po - Pá 8:30 - 17:00

Sjednejte si termín schůzky

Než učiníte definitivní rozhodnutí které bude mít dopad na vaše podnikání a život, investujte hodinu vašeho času.

Potkejme se nad šálkem kávy, na konzultaci u nás. Po té budete moci vykročit, bez mylných domněnek a očekávání.

  >