Otevírání bankovních účtů

Podnikání není jen o vydělávání peněz, je o nápadu, vytrvalé práci, finanční gramotnosti, o umění a rozhodnutí nést riziko nejen za sebe ale i ostatní, a v neposlední řadě je také o bankách a daních.

Možná se vám zdá, že otevřít pro svou společnost bankovní účet v zahraničí, nebo pro zahraniční společnost v České republice či kdekoliv jinde, není nejmenší problém. Inu i takové iluze kolují světem.

V dnešní době nejde jen tak přijít do banky, říct u okénka “Chtěl bych účet, tady jsou peníze,” a dostat elektronické konto. Situace na mezinárodním trhu se den ode dne mění, a banky si dnes své budoucí klienty pečlivě vybírají.

Řada kauz a skandálů jim dává za pravdu, pro banku není dobrou reklamou, pokud je zmíněna v souvislosti s podvody. Banky podléhají přísným regulacím.

Proto tedy, pokud budete své firmě otevírat bankovní účet, očekávejte, že si banka bude vybírat a prolustruje nejen Vás ale i Vaši babičku. Zvláště, pokud ho otevíráte jménem offshore společnosti, tedy společnosti, která sídlí v zahraničí a může být i v daňovém ráji.

Ovšem ani onshore společnosti, které sídlí ve své domovské zemi, nejsou pro banky vždy sázkou na jistotu.

Ať už tedy začínáte s podnikáním (a je jedno, jestli jako offshore nebo onshore společnost), či jen vaše firma na mezinárodním trhu roste, jestli chcete mít větší jistotu, že vaše podnikání půjde správným směrem, a překoná ostatní, pak je důkazem profesionality vzít cestu zkratkou, můžete využít službu otevření bankovního účtu, která vám komunikaci s bankou usnadní a pomůže vám v mnoha dalších ohledech.

Pomůžeme vám vybrat vhodnou banku pro vaše podnikání, protože každá firma je individuální a vyžaduje specifické podmínky, které jí usnadní cestu do popředí, stejně jako vám usnadníme my komunikaci v bance a vypracování veškeré dokumentace pro banku.

Do vybraných bank Vás k osobnímu pohovoru s bankéřem doprovodí konzultant od nás. Jsme ostřílení a za ty roky víme, jak si poradit s nejniternějšími dotazy bankéřů.

 

Proč vůbec přemýšlet nad zřízením bankovního účtu v jiné zemi než ve které společnost sídlí?

Bankovní účet v zahraničí vám dává do budoucna řadu výhod. Ulehčíte si od rizik, která doprovázejí každé podnikání, ať už je to exekuce, vliv konkurence, insolvenční řízení atd.

Uděláte tak důležitý krok ve správném rozložení rizik v podnikání.

Navíc tím zvýšíte svou dostupnost pro klienty z cizích zemí, ušetříte na bankovních poplatcích jak vy, tak vaši klienti, a získáte značnou časovou úsporu při bankovních transferech.

Proč my?

Protože jsme profesionálové, vše co doporučujeme, máme ověřeno v praxi

Respektujeme vaše možnosti, soukromí a zachování mlčenlivosti

Zaručujeme privátní přístup

Jsme podnikatelé a především lidé jako vy

Jsme certifikováni money laundering regulation
Profesní odpovědnost společnosti £ 10 000 000

Zavolejte nám, nebo napište

Addesa: Benešovská 34, Praha 10, 101 00
Česká republika

Otevřeno: Po - Pá 8:30 - 17:00

Sjednejte si termín schůzky

Než učiníte definitivní rozhodnutí které bude mít dopad na vaše podnikání a život, investujte hodinu vašeho času.

Potkejme se nad šálkem kávy, na konzultaci u nás. Po té budete moci vykročit, bez mylných domněnek a očekávání.

    >