Češi mají 30 miliard na bankovních účtech mimo ČR

    Domů » Blog » Češi mají 30 miliard na bankovních účtech mimo ČR

Češi mají 30 miliard na bankovních účtech mimo ČR

Mít své peníze v bezpečí, je v této nejisté a turbolentní době stále vážnějším a seriózním tématem, na které máme i my v Zenronu řešení. Dle průzkumů, se odhaduje, že je v zahraničí celkem 30 miliard Kč na tajných účtech v zemích, kde se dodržuje bankovní tajemství. . .

Máte své peníze a aktiva v bezpečí ?!

Mít své peníze v bezpečí, je v této nejisté a turbolentní době stále vážnějším a seriózním tématem, na které máme i my v Zenronu řešení. Dle průzkumů, se odhaduje, že je v zahraničí celkem 30 miliard Kč na tajných účtech v zemích, kde se dodržuje bankovní tajemství. . . Ale pozor, je bankovní tajemství a pak je absolutní bankovní tajemství a není tajemstvím, vědět, kde je bezpečný přístav. Jak jste si možná povšimnuli, pokud sledujete náš twitter, že Švýcarsko ji podlehlo tlaku EU a USA a ono bankoví tajemství bude brzy prozrazeno vládám, které o to požádali. UBS nejznámější Švýcarská banka ji předeslala, že bude propouštět a to ve velkém 10.000 zaměstnanců.

Asi Vás bude zajímat od jaké částky mám smysl, přemýšlet na bezpečným kontem v zahraničí a vytvořit si přesný, Vám vyhovující finanční plán.

Řekněme, že již od 100.000 EUR (2,5 mil. Kč) už stoji za zváženou a využít profesionálních služeb privátních bankéřů a profesionální investiční poradentví. Vytvořit aktiva je jednou stranou mince, ovšem správa aktiva, ochrana majetku a případných investic, zde vždy využijte služeb odborníků.

Srážkovou daň zavedla Evropská unie na základě směrnice o zdanění příjmů z úspor v podobě úrokových plateb, která platí od roku 2005. Do července 2008 činilo zdanění patnáct procent, později se zvýšilo na dvacet procent a od letošního července se tato daň vyhoupla až na pětatřicet procent. Smyslem směrnice je především snaha zamezit daňovým únikům, které by mohly vzniknout tím, že lidé schovají své peníze do bank v zahraničí.

Doporučujeme: Správa aktiv a investiční poradenství

Sdílet:
>